BDSM to fascynująca dziedzina intymna związana z krępowaniem, dyscypliną, dominacją, uległością a nawet z sadyzmem i masochizmem. Wszelkie interakcje pomiędzy kochankami odbywają się za obopólną zgodą. Świadomie stajemy się stroną uległa lub dominująca. W zaufaniu powierzamy swoje ciało drugiej osobie oczekując na nowe doznania. Także z pełną odpowiedzialnością stajemy się osobą wiodącą prym wyobraźni. Jak daleko posunie się strona dominująca? Czy pod jej wpływem strona uległa przesunie swoje intymne granice?

Gorąco zachęcamy do odgrywania ról i intrygujących scen o charakterze BDSM. Na pewno wzmocnią one relacje między Wami i ogromnie na zaufanie. Będzie ono silne jak nigdy dotąd! Całkowicie oddając się drugiej stronie, poznacie co tak naprawdę chodzi jej po głowie, na co ją stać i co jest w stanie z Wami uczynić. Słowa nie zawsze chodzą w parze z czynami.. dlatego koniecznie spróbujcie!

Przejrzycie strony tej kategorii w poszukiwaniu odpowiedniego gadżetu erotycznego z drapieżnym pazurem. Możecie wybierać spośród najróżniejszych produktów. Obowiązkowym narzędziem są kajdanki. Mamy je w wielu genialnych odsłonach: od delikatnych z satynowego materiału i pięknych biżuteryjnych aż po stabilne, solidnie krępujące. Początkującym polecamy miękkie kajdanki, które wpływają przede wszystkim na wyobraźnię. Gdy już opanujecie softbondage, zróbcie krok dalej. Koniecznie zaopatrzcie się w sznury czy taśmy do krępowania a także pasy do przywiązywania do łóżka.

Przydatne akcesoria BDSM to różnego rodzaju maski na oczy, packi, pejcze, kneble i obroże. W naszym sklepie internetowym znajdziecie fantastyczne bicze. Niektórymi możecie wymierzać delikatną karę. Inne mogą pozostawić czerwoną pupę. Do pieszczenia ciała polecamy przepiękne piórka, które występują w fantazyjnych formach. Zwróćcie także uwagę na zaciski na sutki i łechtaczkę a także pompki. To także świetne gadżety erotyczne, które na pewno urozmaicą Wasz seks.

Bicz - S&M Shadow Whip Bicz - S&M Shadow Whip
Producent: Sex&Mischief
Cena: 80,57 zł
szt.
zobacz więcej
Projekt i realizacja Maxsote.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl